Inloggen en uitloggen
Op de
inlogpagina kan u inloggen met uw Dokeos gebruikersnaam en wachtwoord. Zorg ervoor dat u lid bent van de Dokeos cursus
SGDEBRON. Als u de sessie wil beëindigen klikt u onderaan de pagina op
uitloggen.
Sollicitanten
Zoeken
Lijst met sollicitanten
Klik op een rij in de lijst om het profiel en gedetailleerde gegevens van een sollicitant weer te geven. Onderaan kan u het aantal resultaten per pagina instellen.
|
De sollicitant is beschikbaar |
|
De sollicitant zal beschikbaar vanaf 10 January 2024 |
|
De sollicitant is niet beschikbaar |
|
De sollicitant heeft nog niet geantwoord op een e-mail |
|
Deze sollicitant werkt deeltijds |
|
Er is een digitale CV toegevoegd aan het profiel van deze sollicitant |
|
Klik op de E-mail knop om alle gevonden sollicitanten een E-mail te sturen. |
|
Klik op de Print knop om de resultaten af te drukken. Dit zal de resultaten op het scherm naar de printer sturen. Om alle resultaten af te drukken kan u het aantal resultaten per pagina instellen onderaan op de resultaten pagina. |
Sollicitanten bekijken
Deze pagina laat u toe de gegevens van de sollicitant te bekijken:
- Profiel van de sollicitant
- Opmerkingen bij de sollicitant
- E-mail en Print button
- Opmerking formulier, om opmerkingen toe te voegen
- Bewerking opties (enkel admins);
Klik op

om een
nieuwe sollicitant toe te voegen. Vul het formulier zo volledig mogelijk in.
Klik op

om de gegevens van een sollicitant te wijzigen.
Klik op

om een sollicitant en zijn opmerkingen te verwijderen.
Opmerkingen
Om een opmerking te plaatsen, navigeer naar het profiel van een sollicitant, en vul onderaan het opmerkingen formulier in. Opmerkingen kunnen ook geplaatst worden bij het bewerken van de gegevens of bij het toevoegen van een sollicitant.
Klik op

om een opmerking te verwijderen. U kan opmerkingen verwijderen op het profiel van een sollicitant of op de
opmerkingen pagina.
Opmerkingen kunnen enkel verwijderd worden door admin gebruikers.
Om een opmerking te wijzigen, plaats een nieuwe opmerking en verwijder de vorige. De nieuwe opmerking zal geplaatst worden onder uw Dokeos gebruikersnaam. Zo voorkomt u dat verwarring ontstaat over wie een bepaalde opmerking heeft geschreven.
Bekwaamheidsbewijzen en vakken (Enkel admins)
Deze adminfunctie wordt het gebruikt voor het
beheer van vakken en bekwaamheidsbewijzen. Vakken die bij een bekwaamheidsbewijs horen kunnen hier ingesteld worden.
Klik op

om een nieuw vak of bekwaamheidsbewijs toe te voegen.
Klik op

om de naam van een vak of bekwaamheidsbewijs te wijzigen.
Klik op

om een vak of bekwaamheidsbewijs te verwijderen.
Klik op

om een relatie te bewerken.
Logs (Enkel admins)
Acties die uitgevoerd worden door gebruikers worden opgeslagen in de log databank. Admins kunnen deze
logs raadplegen zodat zij een beeld krijgen van de gebeurtenissen binnen deze applicatie. Volgende onderdelen worden gelogd:
- Dokeos gebruiker geslaagde login poging
- Dokeos gebruiker mislukte login poging
- Toevoegen van sollicitanten
- Bewerken van sollicitanten
- Verwijderen van sollicitanten
- Opmerkingen toevoegen aan sollicitanten
- Opmerkingen van sollicitanten verwijderen
- Toevoegen van nieuwe vakken
- Toevoegen van nieuwe bekwaamheidsbewijzen
- Bewerken van vakken
- Bewerken van bekwaamheidsbewijzen
- Verwijderen van vakken
- Verwijderen van bekwaamheidsbewijzen
- Bewerken van relaties tussen vakken en bekwaamheidsbewijzen
- Backups van de databank
Backup (Enkel admins)
Deze adminfunctie laat toe de structuur en gegevens van de sollicitanten databank op te slaan in een bestand. Het bestand wordt in de map "backup" geplaatst en heeft als naam "debron_[datum]_[tijd].sql". De map "backup" moet schrijfbaar zijn (CHMOD 777). Afhankelijk van de hoeveelheid gegevens in de databank kan het enkele seconden tot een minuut duren alvorens de backup voltooid is.
Klik hier om een backup te maken van de sollicitantendatabank.